Charmed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charmed

Charmed
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дневникът на Били

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Holly Fan
Коул
Коул
Holly Fan


Брой мнения : 1351
Join date : 04.09.2009
Години : 27
Местожителство : Смолян

Дневникът на Били Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Били   Дневникът на Били Icon_minitimeПон Окт 12, 2009 1:20 am

Тук е дневника на Сиси.
Върнете се в началото Go down
Phoebe-charmeddd
Никълъс
Никълъс
Phoebe-charmeddd


Брой мнения : 161
Join date : 27.09.2009
Години : 28
Местожителство : Дупница

Дневникът на Били Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Били   Дневникът на Били Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 2:39 am

Здравей дневниче! Днес реших отново да отида при сестрите за да ги помоля за прошка , но както винаги отказаха.Пайпър затръшна вратата в лицето ми Neutral Neutral Neutral . Знам , че им е тежко и много ги нараних , но да се опитат и те да ме разберат.На мен ми се наложи да убия собствената си сестра Sad Sad Sad , а и родителите ми почихана преди това.Моята болка също е много голяма.Пайпър успя да си върне сестрите, съпругът и децата си , но аз не успях да върна моите близки.Защо не ми простят вече поисках прошката им милиони пъти те сa единдтвените ми близки Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad .Нямам си никого друг на този свят , а сега загубих и тях останаха си съвсем самичка Crying or Very sad Crying or Very sad .Надявам се все някога да успеят да ми простят.Сега ще те оставям!!!

Дневникът на Били Good_bye_comment_02
Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Били
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневникът на Пейдж
» Галерия на Били и Кристи
» Дневникът на Прю
» Дневникът на Фийби
» Дневникът на Пайпър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Charmed :: Дневници-
Идете на: